פיילוט לאירוע

אומרים שאין חכם כבעל ניסיון, והפיילוטים הם בדיוק זה – הזדמנות להתנסות בקיום האירוע מול קהל אוהד אך ביקורתי-במידה, כדי להעביר אירוע מוצלח יותר ברגע האמת.

כבר כמה שנים שפסטיבל אייקון מציע למרצים, פאנליסטים ומנחי משחקים וסדנאות הזדמנות להשתתף ב"פיילוט" – מעין חזרה גנרלית של האירוע שלהם, מול קהל קטן שנברר במשורה, באווירה ביתית ונעימה ובלי הלחץ של העברת האירוע אל מול קהל הפסטיבל. בשבועות הקודמים לפסטיבל נערכים פיילוטים כאלה בתיאום בין מעבירי התוכן ל"מפיילטים" – קבוצה נבחרת של צופים מיומנים. הם משתתפים כקהל באירוע באורכו המלא, מציעים באדיבות הצעות לשיפור ושבחים ומעירים במקרה הצורך על כל הדברים הקטנים שיכולים לעשות את ההבדל בין אירוע טוב למצוין: מבנה המצגת, ההצגה העצמית של מעביר התוכן, פרטים שדורשים ליטוש בתוכן, ואפילו זוטות חשובות כמו הפונטים על המסך.

עבור המרצים, המנחים והפאנליסטים, ותיקים וחדשים גם יחד, מדובר בהזדמנות פז לקבל משוב יקר ערך לפני האירוע, ללטש ולתזמן אותו. עבור רבים הפיילוט יכול לספק גם מוטיבציה להקדים את הכנת האירוע וכך לחסוך להם את הלחץ של הכנת המצגת והעזרים השונים ברגע האחרון.

השתתפות בפיילוט מומלצת בחום לכל מעבירי התוכן. בנוסף, ועדת התכנים של הפסטיבל שומרת לעצמה את הזכות להתנות את קבלת האירוע בקיום פיילוט, טרם ההחלטה סופית על שיבוצו בתוכנייה.

ההרשמה לפיילוט תיעשה מול צוות הפיילוטים של הפסטיבל. אם האירוע שהגשתם התקבל, תמצאו בהודעה על קבלת האירוע הזמנה למלא טופס הרשמה לפיילוט. אנו נעשה את מיטב המאמצים לספק לכם מפיילטים ומקום במידת הצורך.