סגל הפסטיבל

סגל פסטיבל אייקון 2018:

 

תומר שלו מנהל הפסטיבל
טל גולדמן מנהל ההפקה
ענת קרסילשצ'יקוב מנהלת התוכן
ג'וש ישר אחראי בטיחות
ערן אגמון אחראי מנהלה
פז ניומן מנהל הכספים
ליל שינדלר אחראית נגישות
מורן פרידמן צוות נגישות
גיא פלאוט עוזר הפקה
שחר פלאוט ב. עוזר הפקה
רמי שלהבת עורך תוכן
הדס סלוין ע. עורך תוכן
גלי אחיטוב ע. עורך תוכן
אדוה שושן א. גיוס תוכן עיוני
נדב מילר אלמוג מנהל תוכן ספרות
אביב ציפין א. תחום הקומיקס
תומר מיכאל א. תוכנית הקרנות
דשה ביצ'נקו ע. תוכנית הקרנות
עפר מתוקי מנהל תוכן אקדמי
הילה פלג מנהלת תוכן קולנוע וטלוויזיה
תמר קיס פפו מנהלת תוכן לילדים ונוער
הדס נבנצל עשור למארוול
הלה הראל א. סדנאות
מאי רוקח מנהלת תחרות התחפושות
ענבל מילר ע. מנהלת תחרות התחפושות
אלי לוינגר מנהל תוכן המשחקים
ערן מולוט גיוס הרצאות משחקים
טאי דיבון גיוס תוכן משחקי תפקידים שולחניים
אדווה פפו גיוס תוכן משחקי תפקידים שולחניים
דמיאן הופמן גיוס תוכן משחקי תפקידים שולחניים
איתי בן עברי א. פרויקט ארטמיס
קרן ארבל ע. פרויקט ארטמיס
בן אנגלמן גיוס תוכן זירה ופונדק חי
להב ברק גיוס תוכן מיניאטורות
גיא מרקמן ע. גיוס תוכן מיניאטורות
סילביה טמבורו א. פיילוטים
תמר פאר ע. פיילוטים
דידי חנוך א. אורחת הכבוד
דניאלה הראל צוות אורחת הכבוד
לילי דאי צוות אורחת הכבוד
רוני קרופניק מנהלת הפקת תוכן
יעל זבולונוב ע. מנהלת הפקת תוכן
קסם ברקוביץ ע. מנהלת הפקת תוכן
עמרי גרופר אחראי הפקות מקור
גלעד גרינברג אחראי השקות וטקסים
דניאל רז רוטשילד צוות הפקת תוכן
רביד אבן לחץ ארמיאץ' צוות הפקת תוכן
תמר קליר צוות הפקת תוכן
הדס סלוין צוות הפקת תוכן
אדוה פפו צוות הפקת תוכן
לילך גלבוע צוות הפקת תוכן
רוני מורחיים צוות הפקת תוכן
ליאור קליין שטרן צוות הפקת תוכן
איל רזניק צוות הפקת תוכן
גיא רווה צוות הפקת תוכן
שחר בר מנהל השיווק
הילה אלוני מנהלת יחסי ציבור וקשרי עיתונות
דשה ביצ'נקו אחראית פייסבוק
דניאל רז'בק מנהל יריד הדוכנים
קרן רובי צוות יריד הדוכנים
תמר פאר צוות יריד הדוכנים
בר רוה צוות יריד הדוכנים
ירון ברודסקי צוות יריד הדוכנים
אלעד ז'ידקוב צוות יריד הדוכנים
אמונה פלח צוות יריד הדוכנים
נועה זואי לוין מנהלת צוות התיעוד
נימרוד סקאל ע. מנהלת צוות התיעוד
ענבל לוי מנהלת תחרות הצילום
גיא קובל מנהל הלוגיסטיקה
אלון לוי סגן מנהל הלוגיסטיקה
לידן גבל ע. לוגיסטיקה
ניב חיים ע. לוגיסטיקה
נעם שוורץ ע. לוגיסטיקה ומנהלת הקמה ופירוק
ברק רוזנפלד צוות הקמה ופירוק
נגה דיאמנט צוות הקמה ופירוק
אור דולב ע. לוגיסטיקה ומנהל מרכז לוגיסטי
לירן גרינולד ע. מנהל המרכז הלוגיסטי
דותן צור א. הובלות
ניצן הלפרין אחמ"שית
איוקי איתן אחמ"שית
נמרוד נקדימון אחמ"ש
בני קופצ'ינסקי אחמ"ש
בן אנגלמן א. מתחם זירה
טל קארו ע. מתחם זירה
גילי כהן ארזי צוות זירה
שון אביטל אחראי פונדק חוצות
יעל הימל א. תפאורה
ירדן ון בירן א. שמירת חפצים
דניאל הרשקוביץ מנהל תמיכה טכנית
מיכל טננברג צוות תמיכה טכנית
רועי ריפס צוות תמיכה טכנית
להב ברק מנהל מתחם מיניאטורות
גיא מרקמן ע. מנהל מתחם מיניאטורות
זברה אגפונצ'ב מנהלת הפונדק
פלג נתן צוות הפונדק
נוי גולן צוות הפונדק
שונית משיח מנהלת צוות לילה
ניב עקיבא צוות לילה
אופיר וינשטיין צוות לילה
דנה גרינהויז צוות לילה
יובל וגנר מנהל מתחם משחקי לוח
ליאור רמתי ע. מנהל מתחם משחקי לוח
יובל צבעוני צוות מתחם משחקי לוח
מיקה וינר צוות מתחם משחקי לוח
חרות ישלח מנהלת המכירות והשירות
נטע טרופ מנהלת הקופות
מיכאל גנקין ע. מנהלת הקופות
אלה פאיניצקי ע. מנהלת הקופות
אליה הורן אחראית משמרת קופות
נעמה בן עמי סכונפילד אחראית משמרת קופות
סתו גרסטל אחראית משמרת קופות
חן דאי אחראית משמרת קופות
שירה אבנת אחראית משמרת קופות
סופי שניידר אחראית משמרת קופות
ארז בר-טוב מנהל מתחם יד שנייה
טל רביץ סגנית מנהל מתחם יד שנייה
ניב גבצו ע. מנהל מתחם יד שנייה
עדן הר-דגן אחמ"שית יד שנייה
אייל קוטנר מנהל המודיעין
בר פישביין ע. מנהלת המודיעין
דרור רייף מנהלת כוח האדם
ענבר שיפרין צוות כוח אדם
אלעד אייזן צוות כוח אדם
ניתאי דואק צוות כוח אדם
מתן בן אשר צוות כוח אדם
שקד אמיר צוות כוח אדם
אלי בויום מנהל תשתיות מחשוב
גליה בהט ע. מנהל תשתיות מחשוב
יריב יערי צוות מחשוב
דוד בהט צוות אפליקציית אייקון
טל ספן צוות אפליקציית אייקון
שלי ציפקין ארט דיירקטור
ברק ברודו מעצב גרפי
אסנת קדמי מעצבת גרפית
אופירה רוטנברג מעצבת גרפית
איתמר ריינר מאייר
ענבל ברדא מאיירת
תומר שושן מנהל ההקרנה
ברק איטקין ע. מנהל ההקרנה
אביב דולב סגל מקרינים
איתי שטורם סגל מקרינים
אלעד נוי סגל מקרינים
גל בליברג סגל מקרינים
גלעד נעמן סגל מקרינים
דשה ביצ'נקו סגל מקרינים
טל רובין סגל מקרינים
מעיין רתם סגל מקרינים
מריה צליקוב סגל מקרינים
תומר מיכאל סגל מקרינים
ירון איטקין סגל מקרינים
עדי כתב סגל מקרינים
רועי גרוסמן סגל מקרינים
יונתן עמית-כהן סגל מקרינים
דני פייגלמן סגל מקרינים
נעם אלטר סגל מקרינים
אסף דנגור סגל מקרינים
גיל ניומן סגל מקרינים
מיכאל קליינזיט סגל מקרינים
שיר קרסו סגל מקרינים
לילך מורגנה שושן טכנית תוכן